Yöntemin başarısı için suya devam…

MORA-Terapi seansı bitiminde hemen su içmeye başlamanızı isteyeceğiz. Çünkü MORA ile yapılan biorezonans seansı sigaranın içindeki toksik maddelere karşı vücutta bir detoksifikasyon (temizlenme) başlatacaktır. Sigaraya ait ve dokularınızda yerleşmiş olan toksinlerin, vücut ile kurmuş olduğu elektromanyetik bağ, MORA-Terapi ile kırılmıştır.  Uygulama sonrası bol su tüketimi ile  toksinlerin vücuttan atılması sağlanacaktır.

Uygulama sonrası ilk 2 gün çok önemli ...

Seans sonrası ilk iki gün temizlenmenin en zorlu olduğu dönemdir. Seans sonrasında yorgunluk ve olabilecek hafif bulantıların sebebi de vücuttan atılmaya çalışılan bu toksinlerdir. Bu günlerde alkol almamanızı, düzenli kullandığınız ilaçlar dışında ilaç kullanmamanızı ve bol bol su içmenizi ve vücudunuzu zorlayacak fiziksel aktivitelerden kaçınmanızı, dinlenmenizi öneriyoruz. Bol su içme gerekliliği bu temizlenme işlemini böbrekler yoluyla hızlandırmak içindir. Su içmenin sigara isteğini azalttığını da biliyoruz.

Toksinlerin Atılımı...

Vücudunuzdan atılmaya çalışılan toksinlerin, önemli bir atılım yeri de kişinin cildidir. İlk birkaç gün, sıcak banyoda ve mümkünse küvette biraz fazla zaman geçirmek, saunaya girmek veya kese yapmak cilt yoluyla atılıma yardımcı olacaktır. Cilt üzerinden detoksa eğilimli bünyelerde şaşırtıcı şeylerle karşılaşabileceğinizi tecrübelerimizden biliyoruz.

Temizlenmenin bir diğer atılım organı da bağırsaklar olabildiğini biliyoruz. Sigara bırakma sonrası olası bir kabızlık durumu için önleminizi almanızı öneriyoruz. Ancak atılım için bağırsakları kullanan bünyelerde zaman zaman hafif bir ishal durumuyla karşılaştığımızı da bilmenizi isteriz.

Çip Takma…

Seans bitiminde göbeğinizin altına bir flaster yardımıyla yapıştıracağımız çipi en azından birkaç hafta ve mümkünse bir ay çıkarmamanızı isteyeceğiz. Çipin sudan etkilenmez olduğunu ve üzerinizde iken banyo yapılabileceğini ya da denize girilebileceğini bilmenizi isteriz.

Tüm uygulamalar sonrasında hayatınızdaki tek değişiklik ise daha sağlıklı biri olmak.

Sigara İçmiyor Olmak

İlk iki gün alkol almamanızı ve kahve içmemenizi isteyeceğiz. Sonrasında ise her şey serbest olacak. Başka bir deyişle hayatınızdan çıkardığınız tek şey sigara olacak. Aklınıza sigarayı getireceğinden korktuğunuz için bir şeylerden sakınmanızı hiç önermiyoruz. İnadına kahve ya da çay içeceksiniz. İstiyorsanız alkol alacaksınız. Tek fark ‘Sigara kullanmayan siz’ algınız gelişecek ve bunları yaptığınızda zaten sigaranın aklınıza çok da gelmiyor olduğunu da bizzat göreceksiniz.

 

YUKARI