Mora cihazlarıyla yapılan bir terapi uygulamasıdır.  Terapi, op doktor Bahattin Uçar tarafında özel bir odaya alınarak gerçekleştirilir.

Mora Terapi Nasıl uygulanır?

Mora Terapi Tedavilerinde genellikle üç çeşit uygulama vardır: Bu üç uygulama ayrı ayrı kullanılabildiği gibi, genellikle tedavilerin tamamına yakınında birlikte, kullanılır. Uygulamalardan ilki; zararlı, toksik veya alerjen madde frekanslarının vücuttan silinmes, ikincisi vücuttan yayılan frekans bilgisinin sağlıklı ve sağlıksız olarak filtrelenmesi ve tanımlanması, üçüncü uygulama ise, vücut ve kişi için gerekli olan sağlıklı frekans bilgisinin güçlendirilmesidir.

Bu uygulamalarla Mora Terapi, hastalığın kökenine iner, bağışıklık sistemini düzeltir ve yükseltir. Vücutta birikmiş olan toksik, yabancı ve alerjen maddelerin atılması sağlanır. Dolayısıyla klasik tıpta çözümü olmayan pek çok kronik hastalığın çözümü Mora Terapi ile mümkün olabilir. Mora Terapi tedavileri sonrasında kişi her şekilde eskiye oranla daha sağlıklı, bağışıklık sistemi daha güçlü, vücutta birikmiş toksik, yabancı veya alerjen madde miktarı daha az olacak şekilde yeni hayatına başlar.

Son iki..

Son iki sigara ile sigaraya tümüyle veda edin..

MORA-Terapiye başlamadan önce vücuttan temizlenecek frekans örneğine ihtiyaç vardır.  Yani her zaman içtiğiniz markadan iki sigara yanınızda olmalı. Bu sigaraları yarısına kadar içmenizi ve kalan kısmını bir cam tüp içinde bize vermenizi isteyeceğiz... MORA ile yapılacak biorezonans uygulamasının hemen öncesinde iki tane sigarayı yarım yarım içip bize vermenizi isteyeceğiz. Tedavide kullanılacak elektromanyetik frekanslar bu son içtiğiniz sigaralardan alınacak. Başka bir deyişle tedavi bu son içtiğiniz sigaralara yönlendirilecek. Bu yüzden bu sigaraların genellikle içtiğiniz markadan olmasına özen göstermelisiniz.

Ve Tedaviye Başlıyoruz...

MORA Biorezonans tedavisi, siz rahat bir koltukta otururken yapılacaktır. Seans sırasında herhangi bir kötü his-acı vs. kesinlikle hissetmeyeceksiniz. Sadece rahatlama ile beraber hafif bir sersemlik hissedeceksiniz. Tedavi esnasında,  her iki elinizde de tutucağınız özel iletken elektrodlar bulunacaktır. Ayaklarınız ise, özel iletken bir plaka, üzerinde duruyor olacaktır. Seans eller ve ayaklardan alınan ölçümlere göre otomatik başlatılacaktır. Vücudunuz 45 dakika boyunca sigaradan alınıp ters çevrilen elektromanyetik titreşimlere tabi tutulacaktır.

Görüşme...

MORA-Terapi seansı sürerken başvurduğunuz merkezdeki sigara bırakma tedavisinden sorumlu psikolog ya da doktorla yapacağınız bir görüşme olacaktır. Bu görüşmede size bir yandan yapılanlarla ilgili bilgi verilecek,  Bir yandan da motivasyon değerlendirmesini içeren bir format bulunacaktır. Bırakma sürecinde uymanızı önerdiğimiz bazı kurallar ve psikolojik bağımlılığın üzerine gitmenin yolları size bu sırada anlatılacaktır.

Homeopatik Sıvı Nedir?

Biorezonansta kullanılan elektromanyetik frekansların sıvılar üzerinde taşınabildiğini eskiden beri biliyoruz. Sigara bırakma tedavisinde de sigaradan alınıp değiştirilen elektromanyetik frekanslar bir etil alkol - tuzlu su karışımına verilecektir. Başka bir deyişle küçük bir şişe içindeki bu sıvı elektrohomeopatik yüklemeye tabi tutulacak. Homeopatik sıvı tedavinin devamında (evde) kullanılacaktır. Gün içinde zaman zaman dil altına damlatılacaktır.

Çip Nedir?

Homeopatik sıvıya benzer şekilde tedavinin devamı için bir de çip kullanılacak. Bu çip işlem bitiminde cihazdan çıkartılıp bir bant yardımı ile göbeğinizin altına yapıştırılacak. Çip üzerinizde kaldığı süre boyunca sigaranın tersi elektromanyetik bilgiyi vücudunuza vermeye devam edecektir.

Yapılan işlemin yan etkisi var mı?

MORA-Terapi tamamen yan-etkisiz ve doğal bir tedavi şeklidir. Vücudun dengelenmesi ve normal hale getirilmesi prensibi ile çalışır. Sistemin kötü çalışmasına yol açacak herhangi bir etki biorezonansla yaratılamaz. Çünkü bu işlemde kullanılan elektromanyetik frekanslar vücutla “rezonansa girmez”. Biorezonansla sadece sistemin daha iyi çalışmasını sağlayacak tedaviler başarılabilir.

MORA biorezonans, hamileliğin ilk 3 ayında kullanılmaz. Vücutlarında elektriksel cihaz (örneğin kalp pili) taşıyanlara önerilmez. Kullanılmasının riskli olabileceğini düşünebileceğimiz durumlar da sadece bunlardır.

 

YUKARI